| Tudor7654 a întrebat:

Daca nu gasesti boxeri din bumbac 100% dar gasesti slip poti sa porti de aia atunci? Sau aia doar cand esti la o piscina e bine sa-i porti?

3 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Depinde de preferințe, unii bărbați preferă boxeri în timp ce alții poartă doar slipuri.
De exemplu, eu nu suport boxerii, mai ales pe căldura asta, așa că port doar tip slip, mi se par mai comozi.

| CassiusAlexander a răspuns:

Nu contează.

| Anonimic a răspuns:

Bineînțeles că poți purta și slip. Nu spune nimeni ca acasă nu poți purta slip, asa cum și la piscina poți purta boxeri.