| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Daca nu ma prezint la un examen din sesiune ce se intampla? Il pot da in vara?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E sesiune de restante si acum in iarna, dupa ce se termina sesiunea e o saptamana d evacanta si apoi incepe saptamana de restante, te uiti in ce zi si la ce ora e examenul ala si te prezinti unde scrie acolo si-l dai, in vara il dai daca nu-l iei in sesiunea asta din iarna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il dai in restanta

| Andreeush a răspuns:

Il dai ca restanță, dar de ce să nu te prezinți când trebuie?

| AliTheo18 a răspuns:

Il ai ca restanta si il dai in vara.

| Ştefania1989 a răspuns:

Buna da il poti da in restanta