| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu pot sa calculez in minte inseamana ca sunt proasta?

Răspuns Câştigător
| Maddutzakiss a răspuns:

Ma faci sa rad stai linistita nu esti proasta pur si simplu esti putin greuta de cap nu te lua dupa cine zice ca esti proasta sunt multe persone ca tine care nu pot calcula in minte si nu sunt proaste

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Nu esti proasta, tu nu ai "antrenament" de aceea nu poti calcula in minte, fa cateva exercitii simple si vei reusi.

| DudyyGreen a răspuns:

Nu doamne ferestelaughing). Doar continua sa perseverezi si o sa reusesti :*

| CristinutzaKitty a răspuns:

Nu esti proasta, multe alte persoane nu pot calcula in minte, dar cu timpul ai sa reusesti