| Dontu_Monalisa_1995 a întrebat:

Daca nu suportati pe cineva cum procedati?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

I sap groapa in gradina, nu fac nimic asa cum pe mine nu ma place uni asa nici eu nu plac la toata lumea asta e lumea din ziua de azi rea, ipocrita falsa, mincinoasa, apropo cum te mai simți?

| Dontu_Monalisa_1995 explică (pentru RAY):

Mersi ma simt excelent!

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu prea-l bag in seama, raspund doar daca ma intreaba ceva si la urma urmei intelege ca nu am eu chef de el sau crede ca e in neregula ceva cu el si renunta sau e natang si continua, atunci incep sa-i dau raspunsuri nesimtite sau pur si simplu "nu-mi pasa" sau "nu avem ce discuta"

| neutrino a răspuns:

Persoanele care nu-mi plac nu le dau importanta, dar asta nu inseamna ca nu le raspund la salutul zilnic, obligatoriu pentru orice persoana civilizata.

| J0B0MAT a răspuns:

Il/o ignor sau uneori imi place sa il/o enervez zambind si luand in gluma tot ceea ce spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il fac sa ma urasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignor.

| Crainstorm20 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu eviti persoana respectiva. Dar daca incepe a te bate, ameninta poti apela la:diriginte, iar in cel mai rau caz la politie!
Astfel parintii sau el va plati o amenda. Poate si inchisoare!

Bfta!

| Sweet155 a răspuns:

Pur si simplu il ignor.

| AdaDreaMer a răspuns:

Ignora acea persoana.

| Loredana_Natalia_2000 a răspuns:

Il tratez cu indiferenta si in cazul in care se ia de mine ii dau peste nas cu alte vorbe si ma lasa in pace