| DonMoldo a întrebat:

Am ramas corigent la m1 ce se intampla daca nu ma prezint la corigenta, raman repetent?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Din nefericire da, ai toate sansele sa fi lasat repetent.

Trebuie sa mergi sa sustii examenul de corigenta. Sper sa reusesti!

| Crescent a răspuns:

Daca nu te prezinti la corigenta ramai repetent. Deci mai bine du-te daca nu vrei sa repeti clasa.

| DonMoldo explică:

Eu stiu ca la 3 materii trebuie sa ramai corigent ca sa ramai repetent eu am ramas doar la 1.

| UltraSoundSound a răspuns (pentru DonMoldo):

Tot ai ramas corigent la o materie, trebuie sa te prezinti la examen pentru a il sustine, daca nu, repeti anul!

| sebi2002 a răspuns:

Eu te lasam repetent la limba romana, e asa de greu sa scrii corect?