| IonutValeriu a întrebat:

Daca o fata accepta sa te saruti cu ea dar tie personal ti se pare ca o face in scarba intr-un fel, poate fi adevarat? Sau daca n-ar vrea sa faca anumite chestii cu tine nu le-ar face? Ma gandesc ca e doar paranoia mea dar habar nu am

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca o fata accepta sa se sarute cu tine in scarba, cel mai probabil o face cu stangacie fiindca nu stie cum sa sarute.
O fata daca nu vrea sa sarute, cu siguranta nu te va saruta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poate fi adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce sentimente are ea pentru tine. Dacă te place, nu ar trebui să te sărute cu scârbă.

| Mela1000 a răspuns:

Nu inteleg de ce ar faceo in scarba

| Mela1000 a răspuns:

Nu cred că ar face asta in scarba.
De ce nu o intrebi? Dacă vrei sa afli adevărul...
Cel mai bine e sa fii SINCER!