| Abc47e634 a întrebat:

Daca o fata de 13 ani ramane insarcinata cum poate proceda sa piarda sarcina sau nu stiu si daca nu se stie tatal copilului cum il afla si ce va patii?

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Vrei sa afli parerea mea sincera?
Fata aceea este o proasta pentru ca s-a dat la **** la o varsta atat de mica.Cred ca a mancat-o in pasarica.
Ce naiba e cu voi fetelor? Sunteti batute in cap?
Stiti ca din cauza voastra si a avorturilor, un copil, o fiinta va trebui sa moara.Adica cand te fu*ti cu unu care nu se protejeaza sau ia un prezervativ de cac*t, un copil, un suflet, moare.
Succes cu asta...

| wolder a răspuns:

Varsta frageda, gandire de...
Ma intreb ce educatie o avea.
Avort scrie pe ea si multa suferinta, vai de ea daca nu stie cine e tatal la varsta asta.
Daca a fost violata contactati politia si parintii!

| Morphines a răspuns:

Nu înțeleg. Ce ai făcut? Sau cine a lăsat o fată însărcinată?
Poți s-o omori, ca să piardă copilul sau să facă avort. Dar nu este deloc recomandat, poate să rămână infertilă după aceea, mai ales la o asemenea vârstă. Oferă mai multe detalii.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Fratele meu recunosc si eu am 13 ani, da chiar atat de proasta sa fii fost acea fata sa se fii *** -_-. acum logic mai ce dracu nu stiti nici sa va stergeti la cur bine si ramaneti insarcinate, pai daca afla lumea asa in general, o sa aiba de suferit la cat se barfeste.

| MIru a răspuns:

Fata chiar a rămas însărcinată sau e o gluma? Dacă dai mai multe detalii poate, mna... Când a avut loc actul sexual si dacă fata era in perioada fertila?