| DeeepEyesClau a întrebat:

Daca o fata intreaba un baiat daca vrea sa iasa cu ea undeva, cine face o favoare cui? El, ca a acceptat invitatia, sau ea, ca l-a invitat? Consumatia si-o plateste fiecare.

2 răspunsuri:
| Cristina45 a răspuns:

Pai ....depinde eu cred ca fata i-a facut o favoare lui, ca dupa parerea mea in mod normal un baiat ar trebui sa invite o fata in oras (si sa ii mai si plateasca consumatia)

| DeeepEyesClau explică:

Pai stiu pe cineva care a intrebat un baiat de 2 ori daca vor sa iasa, prima data a platit el consumatia, a doua oara fiecare pe a lui. acum nu stie daca e ok sa-l intrebe si a treia oara.