| Andrushca27 a întrebat:

Cand ies in oras cu un baiat cine plateste consumatia? Eu sau baiatul? Sau amandoi? Multumesc celor care m-au ajutat :**

Răspuns Câştigător
| SairiaBlock a răspuns:

În mod normal băiatul ar trebui. Dar dacă sunteţi la început, amândoi (bine, dacă se oferă el, tu să accepţi).

| Andrushca27 explică (pentru SairiaBlock):

Asta ma gandeam si eu ca normal el dar daca il invit eu? normal amandoi, nu?

13 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Pai depinde daca e gentalmen plateste el daca nu apoi fiecare pentru el sau tu dar e mai bine sa-ti pui si u cativa bani ca nu se stie niciodata :*

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,eu cred ca baiatul ar trebuie ca el te-a invitat in oras.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa plateasa baiatul. Daca el te'a invitat el sa plateasca. tongue

| Trippy a răspuns:

Cine invita.

| AcHollism a răspuns:

Baiatul de obicei.Dar daca nu se ofera platiti amandoi.
Bafta!

| BeStMaN a răspuns:

Baiatul daca este domnwinking

| victorandrei a răspuns (pentru BeStMaN):

Si daca e domnisoara baiatul?

| ChloeCupcake a răspuns:

Hei! Baietii de obicei platesc consumatia. Dar depinde, daca el se ofera sa plateasca, atunci plateste el. Daca el nu zice nimic atunci platesc amandoi. :*

| andreismiley1983 a răspuns:

Cu cate fete am fost la suc si la pizza tot eu am platitlaughing deci baiatul ar trebui sa plateasca

| Attat_Mario_1975 a răspuns:

In mod normal baiiatul plateste

| Andrushca27 explică:

Multumesc celor care m-au ajutat i-am dat funda lui SAIRIABLOCK mi s-a parut ca m-a ajutat multumesc :*