| 1Me9 a întrebat:

Daca o fata iti zice ca e virgina, ii curge sange (nu o picătură), o doare..etc..e virgina cu adevarat sau?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E pana la proba contrarie

suntserios
| suntserios a răspuns:

E de la ouăle de Paști

| Andreeush a răspuns:

Nu e evident?

| aXy99 a răspuns:

E clar ca si-a bagat ceva colorant alimentar rosu in vagin si ca minte. Asa de prost esti de pui botul?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, dar dacă ești atât de prost nu ar trebui să faci sex. Așteaptă să mai crești.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Multa neghiobie la destui putoi: de ce vor sa stie daca fata este virgina sau nu? Sau credeti ca daca nu mai estevirgina, pasarica ei nu mai are aceiasi valoare? O fata care vede ca esti ahtiat dupa acest lucru te poate minti si-ti demonstra ca este, chiar daca nu este virgina. Si nu poti demonstra contrariul.
Incepator fiind, am avut o relatie cu o femeie casatorita, dar care "postise" de sex vreo trei luni. Nestiutor fiind (aveam un pic mai mult de 17 ani) am muncit cu prea multa ravna si femeia a sangerat la al treilea contact. Ce ar fi sa zic acum: ca a singerat ca era virgina?

| whatisthis19 a răspuns:

A pus acoarele in...

| Anonimul2700 a răspuns:

Da, e virgina, după părerea mea