| gogu_8748 a întrebat:

Daca o fata ma ia de mana ca si cum am fi prieteni dar noi nu suntem prieteni iar tot aceiasi fata are un iubit mai mare de cat mine
iar cateva zile la ran fata acea vroia sa ma ia de mana dar cand venea unl dintr parinti ei imi dadea drumul la mana. iar peste cateva zile merg la ea acasa unde brusc nu ma mai lua de mana inseamna ca fetei i place de mine sau isi batea joc de mine

1 răspuns:
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

E cam ciudat, poate ca ii esti drag, poate ca te place si ca asteapta sa o mai iei si tu pe ea de mana. Intreab'o daca te place si cum ramane cu iubitul ei. Stiu ca e usor pentru mine sa spun 'vorbeste cu ea' sau 'spune'i' dar e cel mai bun lucru si asa aflii exact ce crede persoana respectiva, nu trebuie sa iti fie rusine sau ceva. Asa sa ceri pareri, parerile sunt impartite si poate ca parerile pe care le primesti de la lume, nu se nimeresc cu ce vrea sau gandeste ea. Oricum baftakiss