| didi_8281 a întrebat:

Se dadea la mine, si dupa cateva zile am aflat ca are prietena de care el nu vroia sa aflu, el in continuare se da la mine chiar daca e cu ea, ma place pe mine sau pe ea?

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Oau ce intrebare cu siguranta nu ai mai mult de 14 ani nu i asa?
Si nu intelg ceva cine se dadea la tine?
Si ce vroia sa ti faca? Si el avea deja prietena.Probabil doar se juca cu tine si te tachina intr un singur cuvint era doar o incercare de a baietilor care incearca sa. sincer nu vreau sa mai continui ca raspunsul ar fi foarte dur dar pe de alta parte doar te as jigni asa te simtii tu de fapt ca adevarul ar fi acesta pacat ca esti o fire extrem de naiva si visatoare...pacat mare pacat.vei avea doar de suferit...

| deutza_2137 a răspuns:

Buna te place pe tine si vrea sa te faca geloasa