| salandriy a întrebat:

Daca o fata ma ia in brate inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Poate vrea sa ii scrii tu. Cine stie la ce se gandeste. Incepe tu cu un "buna, ce faci?" Vezi unde va-ndreptati de acolo. N-ai ce pierde!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am luat in brate un baiat de ziua lui dar nu inseamna ca sunt gay sau ca-l plac laughing Cum a zis si benimadim, depinde de context.

| ibaal a răspuns:

Nu neaparat. Cum a ajuns sa te tina in brate!? Contextul schimba datele problemei big grin

| salandriy explică (pentru ibaal):

Fara motiv, gen a venit la mine si m-a luat in brate.

| salandriy explică (pentru ibaal):

Sau mai era intr-o zi in care ma vazuse pe hol si mi-a spus sa o iau in brate.

| ibaal a răspuns (pentru salandriy):

E posibil sa te placa!
Daca asa "fara motiv" te cauta,vrea sa o atingi, sa o iei in brate, cred ca te place. Dar, face asa doar cu tine sau cu toti? Pentru ca si asta este important big grin
Daca doar cu tine, cred ca-ti da ceva semnale. O placi si tu?! O poti intrebahee hee

| salandriy explică (pentru ibaal):

Face doar cu mine

| salandriy explică (pentru ibaal):

Dar, daca ma placea nu voia sa vorbeasca cu mine si sa imi dea mesaje? Nu imi scrie.

| ibaal a răspuns (pentru salandriy):

Poate vrea sa ii scrii tu. Cine stie la ce se gandeste. Incepe tu cu un "buna, ce faci?" Vezi unde va-ndreptati de acolo. N-ai ce pierde!