| mateisitudor a întrebat:

Daca o fata s-a atasat super mult de mine si din cauza mea pentru ca am ajutat inconstient la chestia asta, ce pot face ca sa o indepartez? Daca i-as spune direct stiu ca ar fi distrusa pentru ca nu e puternica mental, stiu despre ce vorbesc. Cum as putea, ca incet incet, sa ma indepartez de ea? Nu vreau sa sufere...

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai cum, va suferi oricum. Această suferință face parte din educația ei pentru viață.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o mai baga in seama si gata. Intelege ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui că nu simți nimic pentru nimeni și că ești foarte ocupat.

| Dana2103 a răspuns:

Ignor o! E simplu! Nu ti place de cineva, nu i dai atentie!