| Altintop a întrebat:

Daca o persoana care a avut media 9.26 in clasa a 9-a, dar a obtinut-o la un liceu particular, aceea persoana poate sa faca fata, in clasa a 10-a, la un liceu de stat care are media de admitere 8.44? Sau elevi de la stat sunt prea destepti pentru acel elev care vine de la o scoala particulara?

1 răspuns:
| alexax a răspuns:

Poti face fata, acu depinde cat de multe ai invatat si stii tu.Nu conteaza daca ai fost la un liceu particulat te poti descurca si la stat. Blogul meu: acultacespun.my1.ru