| ClaraLove a întrebat:

Daca o persoana sau o ruda va pune sa faceti ceva dar voi nu vreti atunci ce scuze bagati, unde va „ascundeti„?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, zic ca ma simt rau sau am treaba si sa lase in alta zi problema care o are.

| Ingrid16V a răspuns:

Pai ii spun asa: "Off si cat imi doream sa fac acel lucru sad parca s-a intamplat anumit sa nu pot blushing Ma simt asa rau si nu as fi in stare sa va ajut sad Daca ma simt mai bine, va anunt smug " laughing

VA FUNCTIONA! \m/ :*

| selysol a răspuns:

Ii zic ca nu ma simt bine sau am alta treaba depinde cine ma roaga smug mai i-au uneori persoana respectiva si la misto depindee cat imi e de apropiata happy

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Ma prefac ca mi-e rau, si iau pastile uneori ca sa ma creadalaughing

| mimicool a răspuns:

Depinde de ce te-a rugar sa faci.fii un pic mai explicita ca sa iti pot da sfaturi mai exacte.In principiu incearca sa ii refuzi cu politete si daca nu-i reusesti evitai. Sper ca ti-am fost de ajutor. :* Funda?!