| ClaraLove a întrebat:

Voi ce motive bagati ca sa scapati de o persoana sau de o ruda care vine in vizita si o urati?

8 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

N-o bag in seama sau plec de acasa pentru cateva ore.

| dodicuta a răspuns:

Fa cateva reguuli ca ea sa se plictiseasca si sa plece acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| ShadowGhost a răspuns:

Ma uit la un film sau la poze si ii spun ca vreau sa ma uit singura, imi fac manichiura, sau pot sa imi incui camera si sa fac ce vreau.Asa nu o sa vina sa imi strice distractia.Sau daca vrei sa pari rebele, ignora-l total.NU il baga in seama sub nici o forma. Orice zice e nefolositor.happybafta

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Ii zici ca iesi afara cu prietenii sau ca te duci in parc sau in alt loc

| CriSSa537 a răspuns:

Stauu la mine in camera sau ies afara

| romanu22 a răspuns:

Eu ii spun adevarul drept in fata si ii spun sa nu se supere dar nu o sufar si cu asta basta. Desigur ca acea persoana o sa se supere dar scapi de ia si nu o sa mai vorbeasca cu tine nicio data.

| andrada39 a răspuns:

Pai ii spun ca am de lucru sau ca trebuie sa fac un dus sau ca trebuie sa plec undeva...