| Recovery66 a întrebat:

Daca o sa imi cumpar o insula pot sa imi aduc tigri si lei pe insula mea, legal? Ca sa stiu imi stang bani sau nu, oricum debea astept sa scap de voi, dar mai e pana atunci...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana aduni tu banii necesari...

| fluturas a răspuns:

Ce vise...

| Cezar a răspuns:

Da desigur, daca iti ei insula legala, leii legali! Dar nu prea cred cu leii, leii nu prea se cumpara, doar daca ai gradina zoologica atat! Sau pe insula acea sa aiba un trai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual iti "stangi" niste bani, iti iei o saltea si-ti dai drumul pe garla. Ce zici?

| lili_4382 a răspuns:

laughing)
hero sau coca?batting eyelashes
fugi si pune'te la somn, pana sa ai tu bani de insula te obisnuiesti cu noiwinking
si eu vreau sa scap de toti. dar e mai accesibila o casa izolatalaughing)

Lili happy