| smsamif a întrebat:

Daca pana in clasa a9a nu am facut info atunci daca plec la liceu la mate info intensiv as putea ajunge de olimpiada daca invat ora de ora chiar daca nu prea le am cu matematica?

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Da, desigur, depinde daca esti ambitios, am un prieten care la mate era de 7 si s-a dus la mate-info, si acum e de 9 si 10, dar a invatat, la mate info nu e foarte greu, s-ar putea sa iti placa... daca vei vedea ca nu te descurci fa si niste meditati, undoi inveti si te obisnuiesti...

| smsamif explică (pentru crazyfun):

Eu vorbesc de mate info intensiv informatica dar voi tine cont de sfatul tau si sper ca nu ai scris doar pentru fundita ci sper ca ai optat pentru un raspuns cat mai realist

2 răspunsuri:
| georgiana14 a răspuns:

Da normal totul e posibil inveti nu neaparat oora de ora eu am fost la mate sunt a a in a 7a la un profesor foarte slab de mate si m-am mutat la o clasa noua si am terminat cu 8. funda?