| VelvetLight a întrebat:

Daca pe fete le cuceresti facandu-le sa rada... pe baieti cum ii poate cuceri o fata? Am ajuns la intrebarea asta in urma unei decizii pe care am luat-o si anume sa ma impac cu fostul meu prieten. Inca mai tine la mine, dar nu stiu cum sa il fac sa vrea mai mult, sa fim mai mult decat prieteni buni. Ceva pareri, sfaturi?

5 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Baietii sunt cuceriti de fete fara sa le faca nimic. (proprie experienta). Stai, te duci la el, ii spui "Ceau, ce faci?" pe un ton mai "sexy" ca sa spun asa (dar nu de-ala de pitipoanca, desigur) si na. Adica daca o fata vine si se uita la mine eu as fi cu ea si gata. In orice caz, la fete e mult mai usor. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Si baieti au niste slabiciuni
si pe ei ii poti cuceri cu privirea, cu zambete, dar sincer eu ti-asi recomanda sa ii spui ca il iubesti nu pot sa iti spun cum sa ii spui asta iti iese din inima Bafta sper sa fiti din nou impreuna love struck

| gicubezereu a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l la baieti dpa intrebare in majoritatea cazurilor vine raspunsul da, ca si cum la vete vine raspunsul da dupa ce crezi ca ai cucerito. astept panglica, sunt baiat stiu ce zic.

| xmiruna98 a răspuns:

De obicei baietii sunt atrasi de fetele frumoase, dar daca va intelegeti bine o sa ajunga sa te placa
P.S daca e fostul tau prieten inseamna ca l-ai cucerit o data, e asa greu s-o faci din nou?