| Ctynnaa a întrebat:

Daca persoana pe care o iubiti a facut ceva urat si s-a rupt legatura, ati da voi un mesaj de Craciun sau nu?

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Da, aş da. Măcar de sărbătoarea asta aş lăsa de la mine.

| frostxtq a răspuns:

Depinde ce a facut si cat de grav este pentru tine.
Daca iubesti persoana respectiva ii poti trimite totusi un mesaj, insa ideal ar fi ca mesajul sa fie chiar de Craciun si nu unul cu subintelesuri.

| losseru a răspuns:

Persoana care o iubiti? normal, da-i un mesaj, nu te dor degetele. poate reluati legatura

| MădălinaDinu a răspuns:

Eu n-as da un mesaj gen:, sau lucruri de genul. As suna acea persoana si mi-as cere scuze. sau i-as cere sa iesim la un suc sa vorbim sau undeva.

| Lia340 a răspuns:

Normal,mesaje cu urari de Craciun se pot da si la cei mai mari dusmani, gestul in sine e foarte frumos.Cu atat mai mult cu cat ai iubit acea persoana, trebuie macar sa o felicit!
Fiind vorba de un mesaj de impacare, aici fiecare decide pentru el.
Eu nu m-as impaca de Sarbatori, e o perioada in care toti suntem mai sensibili si putem lua decizii in pripa.M-as gandi dupa Craciun daca ma impac sau nu!
Sarbatori Fericite! happy