| ingerash_6577 a întrebat:

Daca porti sutien la 13 ani iti mai cresc sani?

5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Desigur. Eu purtam de la 12 ani si tot au crescut. Adica n-au nici legatura cu procesul de crestere. Acum, i-ati un sutien pentru vaarsta ta. Adica nu cu push-up pentru ca ti se vor lasa sanii mai tarziu. I-ati un sutien pentru marimea ta. Eu cred ca e bine sa-l porti doar afara pentru ca in casa n-are rost. Adica este si incomod. Bafta!

| Izzy12 a răspuns:

Normal nu are nici o legatura sutienul cu necrescutul sanilor. Dar nu il purta in exces doar la scoala sau cand iesi pe strd cu prieteni, in oras. In casa incearca sa porti o bustiera. Dar sa-ti iei marimea potrivita la sutien nici prea mic dar nici prea mare. Fundita? love struck

| daniel05r a răspuns:

Nu are nici o legatura purtatul sutienului cu cresterea sanilor, nu fiti absurzi happy... Daca porti sutien de la varsta asta si nu e nevoie, doar o sa-ti "inveti" sanii sa fie lejeri si pe viitor o sa ti se lase. Poarta bustiera cand e nevoie. Bafta!happy

| TheBoxer a răspuns:

Logic cum sa nu iti creasca...dar poartal decat cand pleci undeva sutienul nu are treaba cu crestere sau micorare el da un aspect mai bun sanilor

| robert2525 a răspuns:

Normal.