| TheLittleStrange a întrebat:

Daca prietenii mei sunt nebuni de felul lor(nebuni in sens amuzant) trebui neaparat sa devin si eu ca ei?

Răspuns Câştigător
| Silly a răspuns:

Nu,ptk e bijne ca-ntr-o gasca sa fie cineva si cu capul mai pe umri nu toti nebuni ca apai i prea de tot, dai funda?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca ei te plac pe tine asa cum esti, nu vad deloc de ce ar trebui sa devii ca ei. Acum, nici stearsa nu trebuie sa fii caci altfel te vor considera "diferita" si se vor plictisii pana la urma de tine. Incearca sa fii "nebunatica" in sensul tau propriuhappy.
O zi buna si succes!

| Sweet_3291 a răspuns:

Hmmm...pai nu e neaparat...dar devii pentru ca nu ai cum sa nu. Stai tot timpul cu acei prieteni si te influenteazahappy (si in sens bun)big grin

| AdiCrisan a răspuns:

Nu neaparat...