| anonim_4396 a întrebat:

E gresit sa respecti o fata sau ar trebui sa devin mai pervers ca prietenii mei?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât respectul e reciproc atunci e bine să o respecți.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata se respecta mereu...

| OldSoul a răspuns:

Daca vrei sa o ai alaturi de tine trebuie sa-i oferi cate putin din ambele, sa stii cand sa-i oferi respect, si cand sa fii pervers cu ea.
Daca vei fi la o extrema, cel mai probabil o vei pierde.

| WaterDrop a răspuns:

Daca merita sa fie respectata, atunci respect`o.Dar pana vei capata experienta ca sa-i dai seama daca merita sau nu, respect`o oricum.

| Axys a răspuns:

E mai ok sa fi asa cum esti in continuare doar cu cine merita! dar nu pervers incerca sa ignori persoanele care nu merita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți fi un domn pervers. Adică s-o respecți dar să fii și pervers (în limita bunului simț, fără s-o jignești). Depinde de prietena ta ce preferințe are

| florycik0international a răspuns:

Prietenii tai sunt tarani