| loredanika a întrebat:

Atunci cand ceidepartati oamenii iti devin cei mai buni prietenii, ar trebui sate increzi in ei sau nu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, doar atunci cand sunt ajutatori cand dai de greu si vezi cu ochii tai asta.

| eu4you a răspuns:

Eu zic ca au ei un motiv ascuns de ii gaseste "prietenia" dupa ce te-au ignorat...sau,poate pur si simplu si-au dat seama ca grupul lor de prieteni nu li se potriveste si s-au dus acolo unde le e locul.Sau,isi doreau de mult sa te aiba ca prieten, dar nu stiau cum. Ultima varianta ar fi ca tu sa fii singurul fraier care ar mai putea sa fie prieten cu ei pentru ca au ramas fara prieteni. Sper ca te-am ajutat!kisskiss