| Anonima975 a întrebat:

Dacă pun un story pe Snapchat și selectez opțiunea ca doar câteva persoane alese de mine sa vadă povestea, acele persoane vor ști ca doar ele o vad sau vor crede ca e public pentru toată lista de prieteni?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu am snap dar mă gândesc că funcționează după același principiu ca și close friends pe insta. pe insta dacă selectezi ca story-u să fie vizibil doar pentru close friends, celor pe care îi ai la acea categorie le apare story-u cu verde în loc de roșu. deci da, e vizibil. mă gândesc că la fel funcționează și snap.