| ThePlayer a întrebat:

Daca s-ar putea fara luat in ras, ca rog. Deci azi dimineata cand m-am trezit aveam a ceva lichid in genul spermei desi eu nu am atins penisul. Ce credeti ca e? Eu nu cred sa fii fost sperma pentru ca nici nu am atins penisul, nimic.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

De ce crezi ca se numesc "vise umede"?

| Spitz10 a răspuns:

Tiai facut laba in somnlaughing.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ai visat ca te mozoleai cu iubita?laughing
Daca da asta e motivul.

| Allexuu a răspuns:

Deci, majoritatea baietilor au prima ejaculare intre 11 ssi 14 ani, iar cand acest lucru se intampla noaptea, se vorbeste despre " vise umede ". Asta nu inseamna neaparat ca ai visat ceva excitant. Astfel de ejaculari sunt foarte normale la varsta ta. In pubertate corpul tau incepe sa produca sperma, aceasta este stocata. Cand nu mai este destul spatiu el elimina spermatozoizii vechi prin ejaculare pentru a crea loc celor noi. Sper ca ai inteles si ca ti'am fost de mare ajutorwinking