| Mirela225200 a întrebat:

Buna TPU. Eu cu iubitul meu am făcut doar sex oral pana acum. Ultima data acesta s-a atins pe penis având lichid preejaculator pe degete, s-a șters pe tricou si dupa a început sa m-a atingă in zona intimă. alaltăieri m-am trezit la 4 dimineața având stări de greață care m au ținut o ora si dupa m au lăsat.Ieri m au luat iar stările de greață seara dar m au lăsat rapid, iar azi dimineața tot asa mi-a fost cam rău. Acum am o durere de burta asemănătoare cu cea menstruala. Menstruația mea trebuie sa-mi vina peste o săptămâna aceasta ținând 25 de zile (puțin dar am menstruația neregulată) Credeți ca cumva am rămas gravida? Mi se pare aproape imposibil dar exista șanse va rog sa mi Spune-ți. Sânii nu mii simt sensibili, oboseala nu pot sa zic ca sunt asa obosita încât sa cad din picioare. Singurele sinte sunt greață si durerile de menstruație. Sunt virgina nu si a introdus niciodată penisul in mine si nici nu m-a atins direct, doar prin chiloți.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e posibila o sarcina,draga mea.
Spermatozoizii traiesc foarte putin,in conditii speciale de temperatura si umiditate,conditii pe care prietenul tau deja le distrusese.
In plus,ca sa ajunga la ovar si sa duca la o sarcina, au nevoie de viteza, viteza data de ejaculare, ceea ce nu a existat in cazul tau.
Deci, zero sanse.
1.Invata foarte bine anatomia umana, cea genitala si de reproducere mai ales, daca ai inceput cu joculete sexuale.
2.Mergi la medic, ai facut o toxiinfectie alimentara sau ceva pe aproape.
Sarcina nu exista.

| dullcat a răspuns:

Alt cuplu care nu stie cum se ajunge la sarcina? Iubitul tau are tot 14 ani, ca tine? In locul vostru as sari peste cateva partide de sex, iar cu timpul economisit as urmari tot ce este aici : https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

Iar cand e vorba de sarcina greata nu apare de la inceput.Repet, puneti mana si va informati (aveti tot internetul al dispozitie) fiindca in ritmul asta vei mai aparea pe aici cu alte intrebari care nu vor avea rezolvare.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu poți sa fii gravida.

| Mirela225200 explică (pentru Emilian65):

Și eu cred asta dar de 3 zile incocace la fiecare masa mâncata ma balonez și îmi vine rău

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Înseamnă că există o alta problema și de asta exista vizitele la medic.
Copii nu se fac doar prin atingeri și lichidul ala trebuie sa ajungă direct în interior, nu la suprafatahappy

| MarcelCianu a răspuns:

Probil esti gravida.Nu e rau.