| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca speli doar cu apa calda penisul si fara sapun ori altceva, e bine? Sau trebuie neaparat si un sapun ceva? Si daca da de care? Care sapun e recomandat acolo? Care sa fie bland sa nu aiba parfum si nici vopsele

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu orice sapun e bun, sant medici care recomanda apa atat, e solutie intima pentru asa ceva altfel cu sapunu obisnuit te arzi pentru ca e coroziv

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul se sapala ZILNIC cu apa calda si sapun, prin toate faldurile si pliurile lui.
Daca te masturbezi, urinarea si spalarea cu apa calda si sapun este iarasi neecsara, fiindca sperma ramasa pe teava se scurge in chiloti si miroase foarte urat, in plus se intareste pe penis si-l irita, formand bubite.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Penisul il poti spala cu gel intim care este special conceput, il folosesc si femeile la vagin deci este unisex, il gasesti la Avon sau Oriflame.

| mZque a răspuns:

Poti folosi orice sapun pentru spalarea penisului, doar sa speli penisul.

Răspuns utilizator avertizat