| sfzgfer a întrebat:

Daca spre exemplu imi place de o fata dar care totusi este putin cam cu nasul pe sus, cu toate ca si eu sunt cam la fel, cum as putea sa o seduc sa zicem asa? Adica nu prea am avut eu pana acum relatii stabile dar fata asta chiar mi-a cazut cu tronc.Please,help me:X

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Dupa faptul ca inca mai ai nevoie de sfaturi pe acest domeniu de la o comunitate integrabila dar actual straina tie,se vede ca esti destul de mic,minim la varsta.Ce pentru zice,la varsta ta lucrurile curg ele normal,dragostea e atunci cand ea iti da un biscuite,tot ce aboara se mananca. Daca e cu nasol pe sus motivul pentru care te-ai indragostit de ea este pentru ca nu e monotona, fetele si baietii mereu sunt atrasi de sexul opus care e mai obraznic pentru ca asta e mai seducator de fire.Fa ce faci tu, daca tot spui ca e la fel.fa-te observat

1 răspuns:
| Vladex1 a răspuns:

Poti merge pe varianta 50-50 adica ori te place si ea si asta e tot ori zice un NU mare si tia spulberat visele