| EllyCA a întrebat:

Daca stiti povesti de groaza sau intamplari starii scrieti aici.

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Probabil ai vrut sa zici intamplari stranii... ei bine, uita-te pe discovery(sau pe youtube) la Fenomene Stranii si vezi acolo foarte multe chestii interesante.

| Denisa a răspuns:

Povestea lui Bloody Mary. Scrie pe google. Pe mine aceasta m-a impresionat si m-a speriat cel mai tare.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Am visat ca a murit cineva drag si am fost socat cand m-am trezit ba chiar am plans mai mult de o ora chiar daca stiam ca nu e adevarat nsuh ce aveam apoi am sunat-o si totul era mai binehappy