| kalisscoca a întrebat:

Daca stiti vreun joc online cu rockeri dar sa nu fie sa apas pe sageti ca cant la chitara sau la alt instrument si sa nu trebuiasca sa fie downloatat sau installat si sa nu fie Strada Iad.

1 răspuns:
| Duku99 a răspuns:

Pff...nu stiu nici un joc asa cum spui tu... Cam toate jocurile care sunt pe baza muzicii sunt gen Guitar Hero, cu "sageti", vorba ta. Toate jocurile cu muzica rock pe care le stiu sunt Brutal Legend, Guitar Hero si Blacksmith. Poate te intereseaza vreunul.