| Bosssuovi37373 a întrebat:

Dacă știu un nr de telefon cum pot sa aflu a cui e sau locația de unde m-a apelat? Am cerut la persoane dacă recunosc nr dar nu l-au recunoscut

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Locatia nu prea cred ca poti sa o afli dar cateodata poti sa afli al cui apartine un numar.
Eu folosesc o aplicatie numita true caller iar uneori aflu cui ii apartin unele numere.
Mai poti afla si cu ajutorul contului de Facebook.
Daca vrei mai multe detalii lasa-mi un mesaj.

| deobiceiinsist a răspuns:

Copiaza numarul si pune l la cautare persoane pe Facebook, s ar putea sa iti arate cine e.