| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare, Cum pot său aflu locația unei persoane cu ajutorul numărul ei de telefon, are iPhone 5c, fundița la cel mai bun răspuns

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca esti in filmele americane?

| ion1731 a răspuns:

Ar trebui sa stii ca cei de la Apple au facut o apicatie, numita find iphone, uite in appstore, funda

| DavidSuperMoto a răspuns (pentru ion1731):

Din cate stiu eu, aceasta aplicatie este pentru ati gasi telefonul pierdut de pe alt dispozitiv Apple (trebuie sa pui contul de Apple al telefonului pierdut) nu e legal spionajul.