| Haideee a întrebat:

La 15 ani am monospranceana, sa ma pensez? Am mai vorbit cu parintii si au zis ca nu ma lasa. Ce sa fac? Îs baiat.

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu văd de ce s-ar împotrivi părinții tăi să îți pensezi sprâncenele.
Încearcă să mai vorbești cu ei pe tema asta.

| Justme1997 a răspuns:

Penseaza doar intre ele, sa le desparti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au zis şi motivul? Poate cred săracii că vrei să-ţi faci sprâncene de fată. laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ar fi timpul sa te pensezi.
Chiar e nevoie sa le ceri permisiunea pentru un lucru simplu?

| Anonima32145 a răspuns:

Daca vrei sa te pensezi, penseaza-te. Parintii nu au ce face daca te pensezi sau te tunzi fara sa stie. Si in caz de nu te-ai pensat bine cresc sprancenele in 4-5 luni la loc rolling on the floor))

| Plato a răspuns (pentru Anonima32145):

Cum nu au ce face? Il pedepsesc.

| Anonima32145 a răspuns (pentru Plato):

Ma refer ca nu ii pot pune parul la loc, adica pot sa-l pedepseasca dar nu cred.