| Tralala_4905 a întrebat:

Daca sunt corijent pe primul semestru cu 4(matematica) si pe al 2-lea nu mi-am dat teza si profesoara nu mi-o mai da... si imi lasa media neincheiata... am auzit ca nu sar mai tine cont de notele care le am in momentul asta?! Deci cine imi poate raspunde la aceasta intrebare, cum decurge o situatie neincheiata in toamna? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| XVCDG a răspuns:

Conform ministerului roman al educatiei si sportului ar trebui sa iti dai teza si sa iti incehie media cu notele pe care le ai in momentul asta. Poti sa faci reclamatie la minister daca nu vrea sa iti dea teza.

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Daca nu iti incheie media ramai repetent.

| Tralala_4905 explică:

Nu mi-o incheie la toamna?