| ForeverWarrior a întrebat:

Daca sunt ectomorph adica am 188cm 61kg si 16 ani iau intr-un an vreo 7 kg daca si fac exercitii fizice si mananc de 6 ori pe zi? imi poate spune cineva un program bun de alimentatie pentru a lua in masa musculara? scuze categori funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde ce maninci, nu de cite ori maninci. Cred ca 7 kg intr-un an e un target destul de usor de atins. Cel mai bine ar fi sa vizitezi un nutritionist pentru a iti stabili o dieta si un program adecvate pentru tine - chestiile de pe net sau din carti sint de obicei cu un caracter general.