| denyzo a întrebat:

Daca sunt la un liceu din orasul in care locuiesc, ar fi posibil sa stau la căminul liceului?
Este cam departe si merg aproape in fiecare zi pe jos, uneori cu un autobuz.

Voi ce spuneti? Este posibil sa stau la camin?

Fara Hate.
Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Denisa09Ax a răspuns:

Da e posibil.
Dar odata ce stai in oras nu cred ca e nevoie sa stai la camin. Conditiile nu sunt tocmai satisfacatoare, mai bine mergi cu autobuzul decat sa stai in camin.
Funda?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Crede-ma ca nu ti-ai dori sa stai la caminul liceului!
cate 2-4 in camera, fara pic de intimitate, supus non stop glumelor colegilor de camera, hartuit si impuns, folosinduti-se lucrurile si patul samd.
Nu mai spun ca, trebuie sa platesti caminul si mancarea de acolo, sa ceri voie in scris cand pleci din camin si nu ai voie sa te intorci la camin mai tarziu de ora 9 seara.

| denyzo explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns! happy