| LoOvE a întrebat:

Daca sunt profil mate info, pot sa ma transfer la profil de bilingv? Sau pot doar la filologie?

5 răspunsuri:
| Stefy123 a răspuns:

La toate profilele dar daca sunt profile uman...dai diferente

| LoOvE explică (pentru Stefy123):

Deci pot sa ma mut fara nici o problema?

Diferente adica dau teze la altceva, la asta te referi?

| Stefy123 a răspuns (pentru LoOvE):

Da poti sa te muti fara probleme...(numai daca vrea directorul) si iti trebuia media mai mare sau egala cu ultima din aceea clasa si la diferente dai un fel de teza la materile pe care le au aia in puls fata de tine sper ca ti-am fost de ajutor.

| LoOvE explică (pentru Stefy123):

Sigur esti sigura de ceea ce spui? Deci trebuie sa vrea directorul?

Media mai mare adica care? Cea de admitere sau cea de pe sem 1 cls 9?

Raspunde-mi te rog!

| Stefy123 a răspuns (pentru LoOvE):

Media din semestru 1 cls 9 trebuie sa fie mai mare a ultimuia din clasa la care vrei sa te muti...si sunt sigur ca te poti muta numai daca vra direcotul(el acepta transferul) iti urez bafta sa poti sa te muti unde vrei