| BenTen a întrebat:

Daca sunteti baiat suneti-mi cum v-ati cucerit iubitele? Daca sunteti fata spuneti-mi cum ati fost cucerite?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu sunt fatatongue
Prietenul meu(cu care sunt impreuna de aproape 4 ani) m-a cucerit cu modul lui de a gandi,in sensul ca prima data cand am vb si noi ca doi oameni civilizati,m vb despre parinti,despre felul in care se comporta cu noi,etc,mi-a placut foarte mult cum gandea si cum sa comportat,nu a incercat sa ma impresioneze cu injuraturi sau tipete sau faze pe care le fac unii disperati!
Spun prima discutie civilizata pentru ca noi niciodata nu ne-am suportat inainte sa fim impreuna,eu eram printre cele mai fitoase din liceu,el printre cei mai fitosibig grin si mereu ne tachinam unul pe celalalt!
Apoi la banchet,la terminarea liceului, fiind amnadoi un pic ametitibig grin am reusit sa discutam cate cevalaughing ca oamenii normali si de atunci am fost de nedespartitbig grin
Incearca sa fi tu insuti, sa fi cat mai normal si sa nu ascunzi mediul din care provii sau gandirea!

| KamaSutra a răspuns:

Salut.Eu sunt fata si imi place sa mi se acorde atentie multa.De fiecare data cand un baiat face asa ceva fetele observa.Incearca sa afli ce lucruri ii plac fetei si dupa aceea incearca sa sa o cuceresti si sa ai un comportament pe gustul ei.Bafta multa la cucerit! fundita?

| Foxitaa a răspuns:

Paii...eu sunt fata si imi place sa mi se acorde atentie. fetele observa atunci cand cineva face acest lucru.imi place sa fiu cucerita prin lucruri simple.afla ce lucruri ii placwinkingsi incearca sa ai un comportament pe gustul ei. sper ca ti'am fost de ajutor. fundita?happybatting eyelashes