| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Daca sunteti rockeri atunci de ce vorbiti asa cum vorbesc aia de asculta Salam?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Ca sa fie "jmecheri" cicawinking cred ca vor sa fie si ei ca aia care asculta manele, pentru ca cred ca aia sunt foarte inteligenti...

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai o problemă serioasă ce necesită ajutor medical. Şi spun asta din cauza faptului că faci nişte generalizări prosteşti, care nu-şi au rostul. Rockerii (în adevăratul sens al cuvântului) nu se exprimă precum maneliştii şi nu adoptă niciun fel de trăsătură comportamentală similară cu a celor care ascultă "Salam".
Şi încă ceva; fă diferenţa dintre cei care vor să pară rockeri, şi cei care sunt rockeri.
Baftă!

| TeoPT a răspuns:

Du-te mă la un doctor bun.
Ce treabă ai tu cu rock-ul? Eu înțeleg că nu-ți place, ascultă-ți muzica ta și lasă-ne în pace!

Cine ți-a zis ție că TOȚI rockerii sunt la fel, că TOȚI rockerii se îmbracă la fel, că TOȚI rockerii se comportă la fel, că TOȚI rockerii vorbesc la fel? Nu mă prind. Cine te crezi tu, deșteapta lui pește, să faci generalizări de un asemenea prost-gust?
Hai, nu mai tânji după popularitate pe acest site, dă-i drumul și te joacă în țărână. Momentan atât te duce mintea să faci.

Baftă

| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Știu că e un troll, de aia i-am zis să nu mai tânjească după popularitate pe site. E adevărat că mă cam plictisesc.

| Element25 a răspuns:

Ba tu ai o problema serioasa cu rock.ul:-l
Iti este ciuda ca roku-ul e muzica buna si manelele sun varza?laughing
Draga adevarul doareelaughing)

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Baai, ciumpalac. thinking Cum sa-ti explic eu...Rockerii nu au nicio treaba cu mezelurile - poate doar mananca, dar in rest nu.
Nu inteleg de ce ai tu impresia ca oamenii se impart in 2 categorii: rockeri si restul'...Surpriza! Nu e asa.
Am inteles, nu iti place rockul, e parerea ta, si o respect, dar pana la un punct. Treburile stau cam asa: nu toti rockerii se poarta la fel, nu toti se imbraca la fel, nu toti vorbesc la fel...ba mai mult, sunt destul de diferiti unii de altii.
@BadDay. Nu te supara, da' tu ce muzica asculti? raised eyebrows

| AngelykaMaryn a răspuns:

@SnitiCuTrademark - pai numai salam mananca ascultatorii de rock ca in rest nu isi permit nimic rolling on the floor)
Cand o sa cresteti o sa intelegeti ca aia toti negri de pe scena, in viata reala sunt imbracati si se comporta ca niste oameni normali? :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Conteaza cum vorbesc rockerii?
2.Tu clasifici oamenii dupa ce muzica asculta?
3.Ce mi-e rockul, ce mi-e Salam!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30, scumpul meu, dar de ce iti faci draci cu trolii?
Detest sa te vad enervat din chestii ca asta, te rog inceteaza crying.

E un imbarligator, vrea sa devina popular, sa se certe cu rockerii, sa primeasca atentie...si tu ce faci, il hranesti, scumpi?
Bravo. "Baftă"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30,
Sssstai pe viiiizzzziibil si nu ai sa te mai plictisesti.

Baftă

| 3DPixel a răspuns:

De parca tu nu ai vorbi asa.Nu mai generaliza.Nu toti rockerii/manelistii vorbesc urat.