| dbrg3tf a întrebat:

Daca sunteti tristi cum uitati?

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Muzica...singurul drog de care am nevoie

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu cand sunt trista uit cand fac un lucru ce ma relaxeasa ce-mi place mie ce ma caracterizeaza pe mine.
Raspunsul meu la intrebarea ta este ca eu iubesc foarte mult muzica si cand sunt suparata ascult muzica si uit ma relaxez.
Sfatul meu pentru tine este sa faci ceva ce iubesti si asa vei uita.
Bafta!

| briana a răspuns:

Ascult muzica sh incerc sa gasesc ceva ce sa imi alunge tristetea cat mai mult timp pana ma obisnuiesc cu situatia si nu ma mai deranjaza.

| arhanghelu a răspuns:

Florine...nu esti cam tanar sa te tai pe maini thinking

| jolie_9206 a răspuns:

Pai eu plang sa ma descar, apoi ascult o melodie care imi place mult si imi iau prietenii si ies...prima data vei fi inca intr-un stadiu de suparare dar iti vei reveni usor si te vei bucura de prieteni!(:

| Iamnotme a răspuns:

Eu nu uit...
eu ma tai pe mana [nu partea cu venele] si ma simt mai bine dupa...tongue
am vreo 20 de cicatrice pana acum tongue

| BombonikPoxy a răspuns:

Pai eu cand sunt trista ask mel triste laughingsi ies cu gask ca sa uit :X