| Malinabm a întrebat:

Dacă tatal meu are dosar la politie, eu mai pot da la academia de politie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti cere numai cazierul tau nu si dosarul familiei. Aia era pe vremea mea. Cand am intrat la armata mi-au cautat si sub unghii.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că poți să mai dai la poliție. Cazierul tatălui tău nu are nici o importanță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti afecteaza cu nimic inscrierea. Nu conteaza cate dosare are familia ta, conteaza ca tu sa nu ai vreunul. Sper sa reusesti la academie.