| danyella12 a întrebat:

Daca te mai ingrasi putin ty se mareste si fundul?

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Normal că dacă te mai îngrași, te îngrași peste tot, fata ți se face mai rotundă, îți cresc mai mari sânii, faci burtică, faci fundul mai mare, și picioarele ți se mai îngrașă. dar mă rog, asta doar în caz daca pui mult pe tine, dacă pui numa 1-2 kg, numai un pic. depinde dacă esti slabă rău se va observa repede, dacă nu, nu'ți fă prea multe griji! happy

1 răspuns:
| qpattyx3 a răspuns:

Da, dar nu la toate fetele, depinde cum asimileaza corpul tau mancarea!