| VanillaBl a întrebat:

Am 16 ani 1.68m si 48 de kg. E prea putin? As vrea sa ma Ingras putin dar nu pot? Daca mananc un pic mai mult decat de obicei am o stare de disconfort si ma doare burta... As dori totusi sa am fundul un picut mai mare dar daca ma ingras, mi se mareste burta si aripioare(trunchiu). Ce as putea sa fac?big grin

Răspuns Câştigător
| AdrianL a răspuns:

Eu zic sa nu te ingrasi pentru ca la o anumita varsta o sa te ingrasi tu lasa.Desi acum 5 kilograme in plus tiar fi perfecte. Daca ti neaparat sa te ingrasi trebuie doar sa lenevesti, la fiecare masa sa te ridici saturata si cateva alimente "grase".

3 răspunsuri:
| Bibiiy a răspuns:

Aceeasi situatie 16 ani 1.60 45 kg {Noi vrem sa ne ingrasam iar altele nu stiu cum sa slabeascalaughing}

| VanillaBl explică (pentru Bibiiy):

E mai greu sa te ingrasi decat sa slabestibig grin parerea mea

| ndc a răspuns (pentru VanillaBl):

Nope, trebuie doar sa mananci cateva kilograme de chipsuri si sa nu faci miscare deloc ca sa te ingrasi.