| PsihologDanielBotezan a întrebat:

Dacă cineva ți-ar da o cutie cu tot ce ai pierdut în viață și ai avea șansa să poți lua ceva înapoi... Ce ai lua?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot mi-a dat cutia, o iau pe toata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea stiu ce am pierdut. Sunt sigur ca daca as lua alte lucruri, s-ar bate cap in cap cu ce am acum.

| Hammurabi a răspuns:

Nimic material.
În rest... n-am timp să scriu o listă atât de lungă. laughing

| Mirel4412 a răspuns:

Nu as lua nimic din trecut. Funda? happy happy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inocența copilăriei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bunicul

| EcceHomo a răspuns:

Curajul.

| Den1sa a răspuns:

Naivitatea pe care o aveam cindva

| LostForForever a răspuns:

Cred că a-și lua tot ce însemna cu adevărat pentru mine.

| outsidethebox a răspuns:

Nimic. Toate sunt de domeniul trecutului iar viata mea de acum este urmare a trecutului asa cum a fost el.

| PsihologDanielBotezan explică (pentru outsidethebox):

Așa e. Fără el nu am fi cine suntem azi. happy Datorită lui, suntem ce am ajuns în prezent. big grin

| MariaEElena0505 a răspuns:

Nimic. Pentru ca n-am pierdut nimic, iar ceea ce am considerat la un moment dat ca am pierdut, acum consider ca a fost o lecție.
Dacă n-as fi pierdut nimic, n-as fi fost eu, cea de acum.

| emilllyya a răspuns:

Timpul petrecut gresit.

| SuntCineVreauEuSaFiu a răspuns:

Timpul in care gasesc o reteta online, ca dupa stau si le caut o jumatate de ora, ar fi bine sa le amintesc happy

| Alin4320 a răspuns:

Copilăria. cine nu și-ar dori sa mai copilareasca.