| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Ce ati schimba in viata daca ati avea sansa de a va mai naste o data?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As schimba timpul.Sa ma nasc in jur de 1800 in Angliawhistling

April
| April a răspuns:

Daca as avea sansa de a ma naste inca odata, fara a uita viata aceasta, as schimba totul.Nu-mi place sa merg pe aceeasi cale si noutatea ma incita.

| Elena1234456 a răspuns:

Nimic: daca as schimba ceva, as fi alta persoana si nu as mai fi EU.Sunt ceea ce sunt datorita greselilor mele, a celor din jur si a educatiei primite.

| juniper a răspuns:

Multe, in primul rand as vrea sa fiu extrem de atletica, sa am parte de actiune ca in filme si sa nu mai fiu asa sensibila. Mai ales ca as vrea sa ma nasc altundeva decat in Romania.

| Luori a răspuns:

As rani mai putin si m-as bucura mai mult de anumite lucruri / clipe!

| Anecherry a răspuns:

Crede-ma ca absolut nimic. dar tu?

| aleeee a răspuns:

Nimic.

| Misha_1025 a răspuns:

Tzara in care m-am nascut prima data!

| casy14channel a răspuns:

Cred ca as schimba scoala la care m-am dus
cam regret acumsad

| yoannah a răspuns:

Nimic. Poate ca totul este exact asa cum ar trebui sa fie.
Sau in orice caz, daca as vrea sa schimb ceva, ar fi lucruri marunte pe care deja le-am uitat si care, chiar daca nefericite unele dintre ele, mi-au colorat viata in toate culorile, nu doar rozhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totulstraight face