| Justdreams a întrebat:

Daca trimit un mail celor de la yahoo dupa help.yahoo.com de pe telefonul mobil este gratis? Sper sa nu fac cost suplimentar.Si inca ceva, trebuie sa-l trimit in engleza? Vreau sa trimit acest mail pentru a putea sa schimb parola de la mess, credeti ca este posibil? Multumesc

3 răspunsuri:
| AnoniamaTa5363 a răspuns:

Desigur. Dar, ți-o poți schimba și fară să la trimiți lor. Mai întâi te decondpectezi și dai acolo unde scrie 'Ți-ai uitat parola sau ceva de cenul ăsta. Vei răspunde la întrebările care ți s-au adresat când ți-ai făcut contul și GATA. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnoniamaTa5363):

Asta esre si problema ca am uitat intrebarile secretesecrete.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e problema ta. nu iti schimba nimeni parola ca asa vrei tu