| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti trimite o poza cu el si spune ca el crede ca a iesit dragut; ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Din postarea ta nu reiese ca el sa fi batut vreun apropo la tine happy, vezi pe parcurs. daca incepe cu apropo-uri inseamna ca te place, dar nu a zis nimic concret.

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Inseamna,ca el chiar crede ca a iesit dragut. laughing

| anonim_4396 explică (pentru katy):

Lol, ma refeream la faptul daca ma place

| anonim_4396 explică (pentru katy):

Ok mersi

| katy a răspuns (pentru anonim_4396):

Din postarea ta nu reiese ca el sa fi batut vreun apropo la tine happy, vezi pe parcurs. daca incepe cu apropo-uri inseamna ca te place, dar nu a zis nimic concret.