| DaveMustaine a întrebat:

Daca un baiat se ofera sa-i imprumute unei fete tricoul sau inseamna ca o place? Dau funda pentru cel bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| giucu a răspuns:

Buna raspunsul meu la aceasta intrebare este ca da deoarece si eu am facut asta cand eram indragostit

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si da, si nu. Depinde de relatia dintre cei doi, dar in cele mai multe cazuri, cam asta ar inseamna: ca o place. Insa poate sa fie doar un gest de prietenie, in special daca cei doi se cunosc de mai mult timp.

| Vans a răspuns:

Nu.Înseamnă că tricoul lui pute şi vrea să-l speli.

| RADU266 a răspuns:

Nu tocmai, poate insemna un gest de prietenie, daca dai o floare sau etc. asta poate insemna un gest de afectiune
funda?

| DanPetru a răspuns:

In unele cazuri poate fi adevarat, dar depinde si de relatia dintre cei doi. poate doar a vrut sa fie dragut, fara vreun alt subinteles happy... oricum succes :**.

| DaveMustaine explică (pentru DanPetru):

El este foarte dragut cu mine mereu si nu ezita sa ma complimenteze.A adaugat faptul ca la anul', de ziua mea imi va cumpara unul mai frumos.Nu stiu ce sa cred...